Ja, inkwizytor. Przeklęte przeznaczenie

Ja, inkwizytor. Przeklęte przeznaczenie - Jacek Piekara | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jacek Piekara
WYMIAR
3,93 MB
NAZWA PLIKU
Ja, inkwizytor. Przeklęte przeznaczenie.pdf
ISBN
9494017464848

OPIS

"Życie warto poświęcać tylko dla Boga. Bo kiedy Bóg woła, to odpowiadam: "jestem!", nie zważając czy wzywa mnie dla chwały, czy dla męczeństwa."Ostatni tom '"ruskiej trylogii", zamykający wątki rozpoczęte w "Przeklętych krainach" i "Przeklętych kobietach". Losy bohaterów splatają się w zatruty węzeł intryg i zdrad.Inkwizytor walczy o ocalenie życia i miłość ukochanej kobiety. Jest gotów na wszystko, by uratować świat, który zbudował razem z Nataszą. Jest gotów również na to, by w oczach dobrych chrześcijan stać się potworem. Oto jego credo: "Czynimy rzeczy, które można by uznać za przerażające i odrażające, ale czynimy je w imię wyższego dobra. W imię triumfu Światła nad Ciemnością. Jesteśmy częścią Bożego Planu. I aby ten Plan przyoblekł się w materialny kształt, musimy przeżyć. Dlatego wszystko, co czynimy w imię przeżycia, jest godne pochwały"."Ruska Trylogia" stanowi osobną całość i może być czytana niezależnie od innych książek o Mordimerze Madderdinie, a nawet bez wcześniejszej ich znajomości.Czytałam tę książkę i się zryczałam. Dwa razy! A to, jak magiczne autor napisał zakończenie... nooo, klękajcie narody.- Marta Sadowska (Twitter)

Poprzednie dwa tomy trylogii ruskiej mnie nie zachwyciły. Absolutnie nie czuję tego klimatu i kierunku, w którym autor chciał pchnąć Mordiego.

Piekara Jacek (okładka miękka, twardabroszurowa) Znasz ten produkt? Podziel się opinią i zgarnij 100 zł! Wydawnictwo: Fabryka Słów Sp. z o.o.

POWIĄZANE KSIĄŻKI