Dash i Lily

Dash i Lily - David Levithan | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
David Levithan
WYMIAR
8,59 MB
NAZWA PLIKU
Dash i Lily.pdf
ISBN
3223063861111

OPIS

Pełna wdzięku romantyczna historia z książkami i świątecznym Nowym Jorkiem w tleSzesnastoletnia Lily zostawia czerwony notatnik pełen wyzwań na półce w swojej ulubionej księgarni. Notes czeka na odpowiedniego chłopaka, który odważy się podjąć grę. Okazuje się, że to właśnie ciekawski, lekko cyniczny Dash nie boi się zagadek.Lily Dash i urządzają podchody na wielką skalę – szukają notesu (i siebie nawzajem) po całym opanowanym świąteczną gorączką Manhattanie. Podczas zabawy w wyzwania rodzi się między nimi uczucie. Czy zauroczenie nie zniknie po pierwszym spotkaniu Dasha i Lily?Na podstawie powieści powstał serial telewizyjny – do zobaczenia od połowy listopada na platformie Netflix

Serial. Przeciwieństwa się przyciągają — cyniczny Dash i pogodna Lily wymieniają się wiadomościami i wyzwaniami ukrytymi w wędrującym po całym Nowym Jorku czerwonym notesie. W rolach głównych: Midori Francis,Austin Abrams,Dante Brown.

Okazuje się, że to właśnie ciekawski, lekko cyniczny Dash nie boi się zagadek. Książka Dash i Lily pochodzi z wydawnictwa Bukowy Las. Autorami książki są David Levithan, Rachel Cohn.

POWIĄZANE KSIĄŻKI