Achaja. Tom 1 (edycja specjalna)

Achaja. Tom 1 (edycja specjalna) - Andrzej Ziemiański | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andrzej Ziemiański
WYMIAR
4,4 MB
NAZWA PLIKU
Achaja. Tom 1 (edycja specjalna).pdf
ISBN
6926656857077

OPIS

Ale jeśli pójdziesz przeciwko stu i powiesz sobie: „Ja wybrałam! Wiem, że to śmierć, wiem, że to zatracenie, ale robię to dla siebie”. Wtedy w walce jest wolność. Tylko nie patrz na innych. Zobacz samą siebie we własnych oczach. Nigdy nie patrz na innych. Wolność to ty, kotku. Tylko ty!Aby odnaleźć swoją wolność, Księżczniczka musiała spaść na dno piekła i zostać niewolnicą. Aby odnaleźć honor, musiała zostać dziwką. Aby odnaleźć samą siebie, musiała samą siebie porzucić.Oto historia Achai, najwaleczniejszej księżniczki świata, której szczęście zostało na drodze do Syrinx.

Zobacz samą siebie we własnych ... Achaja - trzytomowa powieść Andrzeja Ziemiańskiego, klasyfikowana najczęściej jako fantasy.Występuje w niej zarówno magia, jak i zaawansowana technologia. Powieść podzielona jest na trzy tomy, które ukazywały się w latach 2002-2004 nakładem wydawnictwa Fabryka Słów.Pierwsze dwa tomy nominowane były do Nagrody im.Janusza A.

"Achaja" to znakomita seria Andrzeja Ziemiańskiego, która teraz ... Achaja. Tom 3 (edycja specjalna) OFERTA HANDLOWA PRZEZNACZONA WYŁĄCZNIE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW.

POWIĄZANE KSIĄŻKI