Spowiedź Śmigłego

Spowiedź Śmigłego - Sławomir Koper | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sławomir Koper
WYMIAR
12,35 MB
NAZWA PLIKU
Spowiedź Śmigłego.pdf
ISBN
5863536123636

OPIS

Stylizowany na autentyczny wywiad rzeka Juliana Piaseckiego, przedwojennego wiceministra, z marszałkiem Śmigłym-Rydzem. Rozmowa obu panów miała odbyć się w okupowanej Warszawie podczas potajemnego powrotu marszałka do kraju z Rumunii. Po latach w posiadanie zapisków Piaseckiego wszedł Sławomir Koper. W jego opracowaniu rewelacyjne zapiski marszałka Śmigłego-Rydza oddajemy do rąk czytelników. Bardzo erudycyjna i tchnąca autentyzmem publikacja, dzięki której zrozumiemy motywy politycznych decyzji Śmigłego, jego konspiracyjną i żołnierską karierę, szczegóły z życia prywatnego.Od tej lektury dzięki walorom merytorycznym, a jednocześnie talentowi literackiemu autora trudno się oderwać.

Opracował Sławomir Koper. Bellona, Warszawa 2019, s.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Spowiedź Śmigłego. Stylizowany na autentyczny wywiad-rzeka Juliana Piaseckiego, przedwojennego wiceministra, z marszałkiem Rydzem-Śmigłym.

POWIĄZANE KSIĄŻKI