Selekcja. Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą

Selekcja. Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą - Agata Ewa Parafjańczuk | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agata Ewa Parafjańczuk
WYMIAR
8,77 MB
NAZWA PLIKU
Selekcja. Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.pdf
ISBN
1992081988459

OPIS

Krew, pot, łzy i dwadzieścia lat historii.„Selekcja” to nie tylko legendarna impreza, która przez dwadzieścia lat otwierała finalistom drzwi do polskich jednostek specjalnych. To granicząca z szaleństwem determinacja i poświęcenie ale i charyzma i starania Majora Kupsa. Jednak „Selekcja” to przede wszystkim ludzie – ich dążenia, marzenia i emocje. To niemal nieludzki wysiłek w trakcie treningów i na poligonie, słodki smak zwycięstwa i gorycz porażek, a często zaledwie początek drogi dla tych, którym wydawała się celem.„Selekcja” to dwadzieścia lat historii pokonywania własnych słabości. W tej książce znajdziesz nie tylko historię jednej z najważniejszych imprez wojskowo – survivalowych w Polsce, ale także historię ludzi, którzy zmienili swoje życie, bo uwierzyli w siebie, w to, że potrafią i mogą wygrać.

„Selekcja" to nie tylko legendarna impreza, która przez dwadzieścia lat otwierała finalistom drzwi do polskich jednostek specjalnych. Selekcja Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą. od.

Pseudonim. Opis: Selekcja. Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą - Parafjańczuk Agata, Kups Arkadiusz.

POWIĄZANE KSIĄŻKI