Potrawy wigilijne

Potrawy wigilijne - Elżbieta Adamska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Elżbieta Adamska
WYMIAR
5,49 MB
NAZWA PLIKU
Potrawy wigilijne.pdf
ISBN
4733924676720

OPIS

Wigilia to magicznydzieńnawt dlatych którzy muszą wędrowaćpokilkudomachabyzgodnie z tradycją przełamać sięznajbliższymiopłatkiem i kolejny raz usłyszećwyrzuty po odmowie zjedzenia porcji pierogówlub barszczyku. Wigilia jestjednymznajpiękniejszych dniw roku, bochociaż na chwilęmamyprzysobieczęśćrodziny Ponad 60 przepisów na tradycyjnedania wigilijnePonad30barwnych fotografii4 działy: zimneprzystawkizupy dania z ryb idesery

Do mojego zestawienia na pewno dopisałabym jeszcze jarzynową sałatkę z majonezem, tradycyjny sernik, pieczony pasztet oraz paszteciki z kapustą i ... 12 tradycyjnych potraw wigilijnych - wykorzystajcie wypróbowane przepisy. Zobaczcie, jak je przygotować.

Z wymienionych poniżej dań na pewno wybierzecie 12, które najlepiej będą pasować do waszego wigilijnego stołu. Każdej potrawy na wigilijnym stole powinniśmy spróbować - to ma zapewnić szczęście przez cały kolejny rok. Komponując wigilijne i bożonarodzeniowe menu, wybieraj typowo zimowe produkty.

POWIĄZANE KSIĄŻKI