[OUTLET] Multirzeczywistość. Tom 2. Trylogia Skok 225

[OUTLET] Multirzeczywistość. Tom 2. Trylogia Skok 225 - David Louis Edelman | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
David Louis Edelman
WYMIAR
10,59 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Multirzeczywistość. Tom 2. Trylogia Skok 225.pdf
ISBN
9959733538970

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona.Świat tak fantastyczny, jak Diuna i tak realny, jak najnowszy numer Wall Street Journal Niepokojąca wizja świata, który na własne życzenie pozbywa się człowieczeństwa, zachowując najgorsze cechy rodzaju ludzkiego.Jarosław GrzędowiczGeniusz bio-logiki Natch po wygranym starciu zyskał nowego, przebiegłego i bezwzględnego przeciwnika.Walka odbywa się w salonach władzy Melbourne i miejskich ruinach. Stawką jest los technologii, która może na zawsze zakończyć tyranię Rady… lub dać jej do ręki najpotężniejsze narzędzie ucisku. Jeżeli istnieje sieć splątana bardziej, niż Światowa Sieć Informatyczna, jest nią bizantyjsko skomplikowana mapa powiązań w świecie finansowym. Edelman łączy oba światy w tej rozbudowanej i fascynującej trylogii. To działa!Robert J. Sawyer, laureat nagrody Hugo, autor powieści Rollback oraz Hominidzi

Podobała mi się. Wprawdzie miała swoje wady, ale na pewno plusów było o wiele więcej ... EBook Multirzeczywistość Tom II trylogii Skok 225 / David Louis Edelman , 37,25 zł, Świat tak fantastyczny, jak Diuna i tak realny, jak najnowszy numer Wall Street Journal Geniusz bio-logiki Natch po Multirzeczywistość ☆ ★ ★ ★ ★ 3.87 / 5.00 (liczba ocen: 633) Ilość stron (szacowana): 608.

️ Wszystkie książki i multimedia autorstwa Edelman David Louis w atrakcyjnych cenach. Sprawdź ofertę! Multirzeczywistość.

POWIĄZANE KSIĄŻKI