[OUTLET] Masakra piłą mechaniczną w domu Terlikowskich

[OUTLET] Masakra piłą mechaniczną w domu Terlikowskich - Małgorzata Terlikowska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Małgorzata Terlikowska
WYMIAR
3,79 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Masakra piłą mechaniczną w domu Terlikowskich.pdf
ISBN
9137414860667

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona.Co się dzieje za zamkniętymi drzwiami domu Terlikowskich? On, płachta na byka feministek, ona, matka pięciorga dzieci. Czy życie w rodzinie żarliwych katolików to radość czy męczarnia? Z opowieści Terlikowskich wynika że jedna wielka przyjemność. Tłum dzieci rządzi. Wrzawa, harmider i kolejne zabawne sytuacje. Jakby czytelnik znalazł się w świecie przygód Mikołajka.

Czy życie w rodzinie żarliwych katolików to radość czy męczarnia? Z opowieści Terlikowskich wynika że jedna wielka ... KsiążkaMasakra piłą mechaniczną w domu TerlikowskichautorstwaMałgorzata Terlikowska, Tomasz Terlikowski ️ Zamów online w Księgarni Medycznej PZWL Masakra piłą mechaniczną - książka o rodzinnym szczęściu Terlikowskich "Masakra piłą mechaniczną w domu Terlikowskich" - pod tym groźnym tytułem kryje się ciepła opowieść o szczęściu rodzinnym Małgorzaty i Tomasza i ich pięciorga dzieci. Dziś premiera książki, która trafi też do księgarni Masakra piłą mechaniczną w domu Terlikowskich.

W tym przypadku rodziny niemałej, bo aż siedmioosobowej. Najstarsza córka jest już nastolatką, a najmłodsza ma niewiele ponad roczek. Wrzawa, harmider i kolejne zabawne sytuacje.

POWIĄZANE KSIĄŻKI