Płomień i krzyż. Świat Inkwizytorów. Tom 2

Płomień i krzyż. Świat Inkwizytorów. Tom 2 - Jacek Piekara | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jacek Piekara
WYMIAR
7,92 MB
NAZWA PLIKU
Płomień i krzyż. Świat Inkwizytorów. Tom 2.pdf
ISBN
1660667428775

OPIS

Inkwizytor Arnold Lowefell staje się coraz potężniejszym członkiem Wewnętrznego Kręgu Inkwizytorium.Cały czas usiłuje nie tylko odzyskać pamięć o swojej tajemniczej i mrocznej przeszłości, ale zmierzyć się z sekretami i wielopiętrowymi intrygami dręczącymi Święte Officjum."Płomień i Krzyż II" to również opowieść o niezwykłych kobietach: o potężnej wiedźmie służącej obecnie chrześcijanom, o czarodziejce swobodnie przemierzającej demoniczne wymiary, o perskiej magini ognia, a także o najsłynniejszej z nich wszystkich - heroinie z antycznych czasów - Valerii Flawii, inkwizytorii Jego Świątobliwości…Właśnie te kobiety odcisną piętno na losach Świętego Officjum. One również zdecydują o przyszłości całego chrześcijańskiego świata.

Milczeli dłuższą chwilę, a Katarzyna wpatrywała się w migoczące płomienie świec i stukała paznokciami w po- ręcz fotela. Sprawdź niskie ceny i kup Świat inkwizytorów. Płomień i krzyż.

Tom 2 autorstwa Piekara Jacek , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 27,30 zł . Przeczytaj recenzję Świat inkwizytorów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI