Ludzie starachowickiej legendy

Ludzie starachowickiej legendy - Józef Kowalski | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Józef Kowalski
WYMIAR
7,27 MB
NAZWA PLIKU
Ludzie starachowickiej legendy.pdf
ISBN
7878408511579

OPIS

Ludzie starachowickiej legendy to druga publikacja Autora dotycząca Fabryki Samochodów Ciężarowych w Starachowicach i miasta Starachowice. Książka zawiera nieznane biografie i nigdy niepublikowane dokumenty. Relacje autorów biografii i wspomnień, poszerzone o nowe informacje, dają obraz czasów minionych i obecnych.

Nie zabrakło też polonezów, fiatów 126 p i aut Złombolowych. Nim jednak o evencie, na początek nieco historii.

Życie dziecka wypełnione jest baśniami i legendami, dzielmy się nimi z naszymi kochanymi pociechami, zwłaszcza teraz ... Książka Józefa Kowalskiego „Ludzie starachowickiej legendy" jest tematem najnowszego odcinka Rozmowy Tygodnia", w której autor m.in.: wspomina osoby, które w sposób szczególny związały swoje życie zawodowe z naszą fabryką i znacząco wpłynęły na jej dzieje. „Zmierzch starachowickiej legendy" to czwarta publikacja Józefa Kowalskiego. Do tej pory spod jego pióra wyszły „Boa Noite, Angola!", „W tropiku Angoli" i zbiór fraszek „Na skraju raju". Przy pełnej sali publiczności odbyła się promocja najnowszej książki Józefa Kowalskiego „Ludzie starachowickiej legendy".

POWIĄZANE KSIĄŻKI