Inny rodzaj zła

Inny rodzaj zła - Andrew Wilson | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andrew Wilson
WYMIAR
5,28 MB
NAZWA PLIKU
Inny rodzaj zła.pdf
ISBN
2802642281589

OPIS

Agatha Christie - Królowa zbrodni - udaje się na zapierające dech w piersiach Wyspy Kanaryjskie, aby zbadać dziwną i makabryczną śmierć Douglasa Greene'a, agenta Brytyjskiej Służby Wywiadowczej.Podczas podróży statkiem wycieczkowym staje się świadkiem wstrząsających wydarzeń. Słyszy krzyk kobiety, po czym widzi, jak wyskakuje ona za burtę, skazując się na śmierć.Po tym szokującym doświadczeniu Agatha dociera do celu i udaje się do Grand Hotelu. Szybko orientuje się, że w tych wspaniałych okolicznościach bujnej, wyspiarskiej przyrody nic nie jest takie, jak się wydaje. Poznaje wielu interesujących ludzi, a wśród nich dwóch mężczyzn podejrzanych o udział w zabójstwie Douglasa Greene'a. Ku jej zaskoczeniu okazuje się, że ??pozorowane samobójstwo młodej kobiety na liniowcu oceanicznym również wiąże się z jego morderstwem. Teraz musi zdemaskować inny rodzaj zła, czający się w tych tajemniczych, zagadkowych okolicznościach.

Wydawnictwo: Bukowy Las kryminał, sensacja, thriller . 336 str.

Zobacz inne Literatura sensacyjna i grozy, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Inny rodzaj zła to bardzo przyzwoita powieść detektywistyczna, która zasługuje na uwagę przede wszystkim ze względu na główną bohaterkę. Lektura ta okazała się być świetną przygodą, w której towarzyszyłam Agacie Christie i starałam się dojść do sedna sprawy tajemniczych morderstw. Inny rodzaj zła Andrew Wilson Wydawnictwo: Bukowy Las Data wydania: 2018-10-17 Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller ISBN: 9788380740709 Liczba stron: 320 Tytuł oryginału: A Different Kind of Evil Inny rodzaj zła.

POWIĄZANE KSIĄŻKI