Bogowie pustyni

Bogowie pustyni - Michał Gołkowski | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michał Gołkowski
WYMIAR
11,99 MB
NAZWA PLIKU
Bogowie pustyni.pdf
ISBN
1255599431470

OPIS

Jeden lud, jedna rada, jedna władza!Stary król nie żyje, zrzucony z tronu przez falę największego powstania ludowego, jakiego zaznała dolina Rzeki.Wygłodniali, zdesperowani ludzie na gwałt potrzebują nowego przywódcy. Tam, gdzie upada prawo, nowe zasady zawsze pisze najsilniejszy. Ktokolwiek nie chce rządzić, ten będzie rządzony. Kto nie potrafi powiedzieć, czego chce, usłyszy to od innych.Ościenne księstwa ostrzą sobie zęby na podbój, kapłani snują własne plany w mroku świątyń.A nad tym wszystkim unoszą się Bogowie, obserwujący każdy ruch człowieka.Z piachów pustyni wyłania się bohater

Zobacz inne Fantastyka i fantasy, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Życie w gorącym Czadzie w Afryce to wielkie wyzwanie. Centralne położenie kraju na kontynencie, bez dostępu do morza, trudne warunki klimatyczne, częste susz... Tytuł: Bogowie Pustyni Cykl: Siedmioksiąg grzechu Tom: 2 Autor: Michał Gołkowski Wydawca: Fabryka Słów Data wydania: 3 października 2018 Liczba stron: 552 Oprawa: miękka Format: 125×195mm ISBN-13: 978-83-7964-365-3 Cena: 44,90 zł Jeden lud, jedna rada, jedna władza! Stary król nie żyje, zrzucony z tronu przez falę największego powstania ludowego, jakiego zaznała dolina Rzeki. Kup teraz na Allegro.pl za 33,95 zł - BOGOWIE PUSTYNI, MICHAŁ GOŁKOWSKI z miasta Siechnice.

Ma też do siebie to, że nie można przewidzieć jej skutków. Jeden lud, jedna rada, jedna władza! Stary król nie żyje, zrzucony z tronu przez falę największego powstania ludowego, jakiego zaznała dolina Rzeki. Wygłodniali, zdesperowani ludzie na gwałt potrzebują nowego przywódcy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI