Zakuty w stal

Zakuty w stal - Miroslav Zamboch | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Miroslav Zamboch
WYMIAR
4,37 MB
NAZWA PLIKU
Zakuty w stal.pdf
ISBN
6302411139062

OPIS

Świat stał się pustynią, skażoną chemicznymi, genetycznymi i radioaktywnymi truciznami. Czterysta lat po zakończeniu wojny globalnej ludzie chcą przywrócić go do stanu poprzedniego. Potrzebują źródeł, surowców i przestrzeni życiowej. Oprócz skażenia przeszkadzają im w tym pogrobowcy Starej Wojny - stopniowo rozpadające się, ale nadal aktywne autonomiczne maszyny bojowe i degradujące się sztuczne inteligencje.Matyjasz Sanders jest technikiem mechanikiem, jego zadanie to ochrona pozostałych przed atakami niebezpiecznych maszyn. W swojej specjalności należy do najlepszych, a na podstawie własnych doświadczeń wierzy, że zbliża się dzień, w którym planeta znów będzie należała do ludzi. Jako mechanik w jednostce zawodowych najemników zapewniających ochronę długodystansowym konwojom handlowym sam może się do tego przyczynić.Stal nie jest najodporniejszym materiałem…Maszyny nie powinny zabijać ludzi.

Ocena ogólna. 1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars.

Przeczytaj recenzję Zakuty w stal. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Zakuty w stal (6000441) - Miroslav Žamboch - Książka, streszczenie Zakuty w stal Miroslav Žamboch.

POWIĄZANE KSIĄŻKI