Sekta powraca. Cykl Sekta ViaTerra. Tom 2

Sekta powraca. Cykl Sekta ViaTerra. Tom 2 - Mariette Lindstein | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mariette Lindstein
WYMIAR
3,79 MB
NAZWA PLIKU
Sekta powraca. Cykl Sekta ViaTerra. Tom 2.pdf
ISBN
6841955604840

OPIS

Czy można wyzwolić się od sekty?Sofia Bauman próbuje ułożyć sobie życie na nowo po dwóch latach zniewolenia w sekcie ViaTerra. Okazuje się to trudniejsze, niż mogłaby przypuszczać. Na co dzień spotyka się z uprzedzeniami i podejrzliwością ze strony otoczenia, a po nocach dręczą ją koszmary.Franz Oswald, przywódca sekty, w areszcie oczekuje na sądową rozprawę. Jednak nie jest ani zaniepokojony, ani skruszony. Przy pomocy adwokata tworzy nową sieć, która rozciąga się daleko poza mury więzienia, a której jedynym celem jest zemsta na Sofii.Kiedy Sofia decyduje się opowiedzieć światu o sekcie, jej życie zamienia się w koszmar. Jedyne wyjście to jeszcze raz zostawić wszystko i uciec. Ale Franz nie przebiera w środkach. Jego podejrzane kontakty wydają się obejmować całe otoczenie Sofii, sięgać ponad miasta, oceany i kontynenty.Trzymająca w napięciu kontynuacja szwedzkiego bestsellera Sekta z Wyspy Mgieł, powieści inspirowanej prawdziwymi wydarzeniami z życia autorki –jej przynależnością do ruchu scjentologicznego i ucieczką z sekty„Przeczytajcie tę książkę, choćby po to, aby zaobserwować zmiany w Was samych – dla mnie taka obserwacja była zaskoczeniem”. czytamiogladam.pl„Wszystkie sposoby łamania ludzkiej psychiki, kar i nagród są przerażające. Nie mogłam uwierzyć, że to nie tylko wymysł autorki – przecież inspirowała się prawdziwymi wydarzeniami”.duzeka.pl

powraca. duzeka.pl Książka Sekta powraca Sekta ViaTerra, Tom 2, pochodzi z wydawnictwa Bukowy Las. Autorem książki jest Mariette Lindstein.

Sekta powraca (M. Lindstein) • Data dodania: 19 lut 2019 Sekta powraca.

POWIĄZANE KSIĄŻKI