Od wiosny do wiosny. Rok w ogrodzie

Od wiosny do wiosny. Rok w ogrodzie - Arkadiusz Iwaniuk | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Arkadiusz Iwaniuk
WYMIAR
4,14 MB
NAZWA PLIKU
Od wiosny do wiosny. Rok w ogrodzie.pdf
ISBN
8776243123710

OPIS

Ogród to miejsce, w którym łączy się praca i wypoczynek, przyroda i cywilizacja, wiedza i intuicja. Czas spędzony w nim przybliża nas do natury, a przy okazji pozwala lepiej ją poznać i ujarzmić. Warto wzbogacać wiedzę w tej dziedzinie i zdobywać doświadczenie. Aby pielęgnacja własnego Edenu dostarczała radości i satysfakcji, warto poznać harmonogram prac w poszczególnych miesiącach i konsekwentnie go realizować.Jak stworzyć ogród marzeń i dbać o niego przez cały rok, podpowiada Arkadiusz Iwaniuk, przyrodnik, ekolog i niestrudzony propagator zdrowego stylu życia.Wiosnacięcie drzew i krzewów,siew i sadzenie roślin,pielęgnacja trawnika.Latozbieranie plonówwykopywanie cebuli roślin, które zakończyły wegetację,sadzenie drzew i krzewów.Jesieńzakładanie i pielęgnacja trawników,sadzenie drzew owocowych,zabezpieczanie roślin przed zimą.Zimanawożenie i wapnowanie gleby,bielenie pni i konarów drzew owocowych,zgarnianie nadmiaru śniegu z gałęzi.

Najlepiej rozrysuj na kartce, jak chcesz posadzić rośliny w ogrodzie. Możesz zdecydować, którędy będą przebiegać linie rabat ... Film przedstawia zmiany zachodzące w przyrodzie wraz z nadejściem wiosny.

Rok w ogrodzie -34%. Oceń ten produkt jako pierwszy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI