Mała księżniczka

Mała księżniczka - Frances Hodgson Burnett | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Frances Hodgson Burnett
WYMIAR
4,96 MB
NAZWA PLIKU
Mała księżniczka.pdf
ISBN
2696262125279

OPIS

Odważna i pełna siły woli mała Sara, córka bogatego oficera, po śmierci matki przyjeżdża z Indii na pensję do Londynu Jej wyjątkowe uprawnienia zamożnej panny na ekskluzywnej pensji, kończą się jednak z chwilą śmierci ojca i utratą rodzinnego majątku. Na tej samej pensji doznaje upokorzeń i jest wykorzystywana do najniższych posług. Zachowuje jednak dzielną i pełną godności postawę. Jakby w nagrodę los sprawia, że odzyskuje majątek i pozycję społeczną.

- ISBN: 978-83-7779-704-4 Mała księżniczka w bazie IMDb (ang.) okładka wydania na DVD Tę stronę ostatnio edytowano 27 lis 2019, 16:09. ... Quiz Mała Księżniczka 1.

Pierwsze wydanie polskie - 1913, pod tytułem Co się stało na pensyi?. Mała księżniczka (1995) A Little Princess - Uczęszczająca do szkoły z internatem Sara przestaje być uczennicą i staje się służącą po tym, jak jej ojciec zostaje uznany za zmarłego, a jego majątek... Mała, tak w postępowaniu swym dziwna Sara, była dlań ważną, nieodzowną ... na mnie zagraniczną księżniczką — może córką akiego radży indy skiego.

POWIĄZANE KSIĄŻKI