Królowa zbrodni

Królowa zbrodni - Andrew Wilson | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andrew Wilson
WYMIAR
12,65 MB
NAZWA PLIKU
Królowa zbrodni.pdf
ISBN
6060449882977

OPIS

Opowiem wszystko, ale tylko panu i tylko raz – oznajmiłam zdecydowanie. – Później nie będziemy o tym już nigdy rozmawiać, rozumie pan? Nigdy.Londyn, grudzień roku 1926. Agatha Christie, przyjechawszy do miasta na spotkanie ze swoim agentem literackim, stoi na peronie dworca pogrążona w ponurych rozmyślaniach wywołanych romansem jej męża. Nagle czuje lekkie pchnięcie w plecy i traci równowagę. Już ma upaść na tory, gdy w ostatniej chwili ktoś przytrzymuje ją mocno, ratując przed nadjeżdżającym pociągiem. Tak rozpoczyna się sekwencja przerażających wydarzeń. Wybawca pisarki okazuje się podstępnym szantażystą i manipulatorem. Agatha musi użyć całej swojej inteligencji i pomysłowości, chcąc przechytrzyć przeciwnika, który zmusza ją, by wykorzystała swój geniusz do popełnienia morderstwa.Kryminał oparty na faktach z życia królowej zbrodni, Agathy Christie, która w tajemniczych okolicznościach zaginęła na dziesięć dni. Co się z nią działo przez cały ten czas? Osnuta wokół tej do dziś niewyjaśnionej zagadki powieść przedstawia fascynującą historię, w której sama słynna pisarka została uwikłana w sprawę morderstwa.Niezwykła okazja do spotkania z Agathą Christie jako bohaterką literacką„Wilson dogłębnie poznał biografię Agathy Christie, ale zdołał swoją powieścią odejść od literackiej sztampy w znacznie mroczniejsze rejony. Świetna rozrywka”. Observer„Zwodniczy thriller. Wilson w pełni realizuje potencjał tej mrocznej zagadki”. Publishers Weekly„Królowa zbrodni we własnej osobie jest główną bohaterką tej śmiałej powieści, która w intrygujący sposób wyjaśnia wątek jej tajemniczego zaginięcia”. Guardian

A szkoda, bo mogłaby to być pasjonująca historia, nie tylko dla fanów twórczości Agathy Christie, którzy na wszelkie książki z nią związane są ... „Królowa zbrodni" to powieścią, którą czyta się lekko i przyjemnie. Potrafi przy tym autentycznie zaintrygować, ale nie jest też wolna od minusów.

Tym razem jednak cały odcinek został poświęcony królowej zbrodni, czyli znanej pisarce, podpisującej się pseudonimem Agatha Christie. Królowe zbrodni Bezpłatny online video Lektor Napisy PL bez rejestracji limitu cda zalukaj netflix kinomaniak darmowy film dubbing wysoka jakość full hd 2020 2019 ... Studio Warner Bros wyznaczyło nową sierpniową datę premiery filmu Królowie Zbrodni 2019, która jest obecnie oficjalnie oceniana jako coś pięknego. Adaptacja komiksów Vertigo, Królowie Zbrodni.

POWIĄZANE KSIĄŻKI