Kot. Gry i zabawy edukacyjne

Kot. Gry i zabawy edukacyjne - Heike Grotegut | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Heike Grotegut
WYMIAR
7,86 MB
NAZWA PLIKU
Kot. Gry i zabawy edukacyjne.pdf
ISBN
5787947873747

OPIS

Heike Grotegut, specjalistka od psychologii kotów, zdradza tajemnice kociego zachowania. Podpowiada, jak i czym skutecznie i stosowanie do wymagań gatunku zająć domowego kota. Przytacza porady ekspertów dotyczące kociej apatii bądź nadpobudliwości. Radzi, jak zapobiegać problemom z nudą przez zajęcie, zabawę i przyjemność. Podaje sposoby własnoręcznego wykonania zabawek dla kota. Dowiedzmy się, co najbardziej interesuje naszego kota oraz na co zwracać uwagę, kupując zabawki w sklepie. Pozwólmy zainspirować się wspaniałymi pomysłami na zabawy i kreatywnymi instrukcjami majsterkowania - zgodnie z powiedzeniem - "Kot zadowolony, człowiek się cieszy!"

Przytacza porady ekspertów dotyczące kociej apatii bądź nadpobudliwości. Radzi, jak zapobiegać problemom z nudą przez zajęcie, zabawę i przyjemność.

Radzi, jak zapobiegać problemom z nudą przez zajęcie ... Kot. Gry i zabawy edukacyjne - opis produktu: Heike Grotegut, specjalistka od psychologii kotów, zdradza tajemnice kociego zachowania.

POWIĄZANE KSIĄŻKI