Cyfrak. Cykl Cyfrak. Tom 1

Cyfrak. Cykl Cyfrak. Tom 1 - Krzysztof Haladyn | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krzysztof Haladyn
WYMIAR
3,19 MB
NAZWA PLIKU
Cyfrak. Cykl Cyfrak. Tom 1.pdf
ISBN
3666294456881

OPIS

Technologiczny raj zaprasza do piekła.W zdewastowanym świecie przetrwały nieliczne, zarządzane przez korporacje Miasta. Uzależniony od cyfrowych narkotyków Neth żyje w jednym z nich, otoczonym przez pustynię RepTek Polis. Tutaj granice cywilizacji i względnego bezpieczeństwa wyznacza technologia - tam gdzie nie sięgają macki firmy panuje chaos. W Przymurzu, jednej z takich dzielnic znajduje się nielegalne laboratorium, stanowiące dla Netha i jego dilera Wiz.una łakomy kąsek. Nie przypuszczają oni jednak, że grasujący w tej dzielnicy zmutowani ocaleńcy Błękitnej Plagi, wszelkiej maści bioćpuny i zintegrowany system obronny placówki to dopiero początek ich problemów. Konsekwencje tego włamania zmienią losy całego Polis i nie tylko...

I muszę Wam się przyznać, że to ... Cykl: Cyfrak (tom 1) Średnia ocen: 7,3 / 10 131 ocen . Czytelnicy: 410 Opinie: 33 + Dodaj na półkę Kup książkę .

Adrianna Biełowiec. Średnia ocen: 6,5 / 10 4 ocen ... Neth powrócił do RepTek Polis, lecz nie był to powrót w chwale.

POWIĄZANE KSIĄŻKI