Zagadka Kuby Rozpruwacza

Zagadka Kuby Rozpruwacza - Andrzej Pilipiuk | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andrzej Pilipiuk
WYMIAR
9,59 MB
NAZWA PLIKU
Zagadka Kuby Rozpruwacza.pdf
ISBN
1933522700100

OPIS

Skarb znaleziony w gnojuCzy stetryczały menel z popegeerowskiej wsi to dobry materiał na superbohatera? Czy zatęchłe chałupy, gdzie bimber jest bogiem, nadają się na centrum fantastycznych wydarzeń? Po przeczytaniu choćby jednego z czterech tomów przygód Jakuba Wędrowycza przekonamy się, że ich autor Andrzej Pilipiuk wygrzebał z gnoju prawdziwy skarb, a z ziemniaczanego zacieru wydestylował spiritus, jakiego polska fantastyka nie znała. Można go nazwać czołowym przedstawicielem „fantastyki wiejskiej” - ocenił Konrad Godlewski, gazeta.pl.Jego zdaniem, przygody Jakuba Wędrowycza to skrzyżowanie „Draculi” i „Z Archiwum X” w scenerii „Arizony”, pamiętnego reportażu Ewy Borzęckiej.

... Zagadka Kuby Rozpruwacza 25 sty 11 13:37 Ten tekst przeczytasz w 3 minuty. FACEBOOK | 0.

Andrzeja Pilipiuka nikomu nie trzeba przedstawiać. To bez wątpienia jeden z najpopularniejszych obecnie polskich pisarzy fantastycznych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI