Wiech. Wysoka Eksmisjo. Książka audio 3CD

Wiech. Wysoka Eksmisjo. Książka audio 3CD - Stefan Wiechecki Wiech | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Stefan Wiechecki Wiech
WYMIAR
8,73 MB
NAZWA PLIKU
Wiech. Wysoka Eksmisjo. Książka audio 3CD.pdf
ISBN
4661369875263

OPIS

Niezrównany mistrz polskiego i warszawskiego humoru w zbiorze pt. "Wysoka Eksmisjo" kreśli przez pryzmat sali sądowej obraz przedwojennej Warszawy. Bohaterowie felietonów to osoby wyraziste i barwne, a zabawna warszawska gwara, którą mówią jest dodatkową atrakcją książki. Wiech to nie tylko satyryk piszący dla ludzi takich, jakich przedstawia w swych utworach. Do jego zagorzałych czytelników należeli też Antoni Słonimski, Stefan Kisielewski, Maria Pawlikowska-Jasnorzewska czy Karol Szymanowski. Julian Tuwim nazwał go "Homerem warszawskiej ulicy i warszawskiego języka". I nic dziwnego, że Wiecha czyta już czwarte pokolenie! Teraz możemy go słuchać "pasjamy". I to w znakomitej interpretacji Zbigniewa Buczkowskiego.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Oferuje do sprzedazy audiobook ( format Audio CD x 3 ),pod tytulem Wysoka eksmisjo autorstwa Stefana Wiecheckiego. Stan nosnikow idealny Ilosc nosnikow 3 Czyta Zbigniew Buczkowski Przy wplacie na konto bankowe,wysylka Niezrównany mistrz polskiego i warszawskiego humoru w zbiorze pt.

Wysoka Eksmisjo. Książka audio 3CD Stefan Wiechecki Wiech.

POWIĄZANE KSIĄŻKI