Science Fiction. Fantasy i Horror. Numer 78. Kwiecień 2012

Science Fiction. Fantasy i Horror. Numer 78. Kwiecień 2012 - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
6,38 MB
NAZWA PLIKU
Science Fiction. Fantasy i Horror. Numer 78. Kwiecień 2012.pdf
ISBN
8903340006466

OPIS

W numerze znalazły się:Opowiadania:Andrzej Ziemiański "Wyspa Tarpy" (fragment "Pomnika cesarzowej Achai t.1")Agnieszka Szady "Zobaczyć delfiny"Ewa Skuta "Disco Lento"Mateusz Zieliński "Tchnienie Boga"Kazimierz Kyrcz Jr "Pierwsza wieczerza"Marta Kisiel "W zamku tej nocy"Grzegorz Żak "Szczyt marzeń"Alicja Pawłowska "Ola"Felietony:Andrzej Pilipiuk "Określeni przez lekturę"Dariusz Domagalski "W poszukiwaniu wolności"Jarosław Grzędowicz "Jak zmienić kąt patrzenia"Artur Szrejter "Spalić staruchę! I utopić!"Oraz:Wywiad z Pawłem KornewemRecenzje książek i gierKonkursy z nagrodamiScience Fiction Fantasy i Horror to miesięcznik literacki poświęcony literaturze fantastycznej o zasięgu ogólnopolskim. Miesięcznik skierowany jest do miłośników literatury (zwłaszcza fantastyki) oraz do młodych pisarzy, pragnących zaistnieć na rynku wydawniczym. Zawartość pisma stanowią opowiadania - zarówno uznanych pisarzy jak i debiutantów, oraz felietony największych gwiazd polskiej fantastyki (m.in. Andrzej Pilipiuk, Jarosław Grzędowicz, Romuald Pawlak).Science Fiction Fantasy i Horror jest na rynku wydawniczym obecny od 2001 roku (wówczas pod nazwą "Science Fiction"), od 2009 roku wydawcą pisma jest Fabryka Słów - największe w Polsce wydawnictwo, specjalizujące się w literaturze fantastycznej.

Spisy treści 2005 . Science Fiction 1/2005 Science Fiction 2/2005 Science Fiction 3/2005 .

Maj 2012 | praca zbiorowa | Fabryka Słów. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Książka Science Fiction.

POWIĄZANE KSIĄŻKI