Science Fiction. Fantasy i Horror. Numer 63. Styczeń 2011

Science Fiction. Fantasy i Horror. Numer 63. Styczeń 2011 - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
11,34 MB
NAZWA PLIKU
Science Fiction. Fantasy i Horror. Numer 63. Styczeń 2011.pdf
ISBN
4853598707529

OPIS

Drodzy Czytelnicy! Na nowy numer "Science Ficiton Fantasy i Horror" nie trzeba już długo czekać! Zaraz po wielkim świętowaniu, 28 grudnia, czas odwiedzić najbliższe kioski i zaopatrzyć się w styczniowy numer. Rok 2011 w SFFiH rozpoczniemy m.in. tekstem Andrzeja Pilipiuka, zapowiadającym jego najnowszą książkę "Wampir z M-3", oraz mnogością noworocznych konkursów!Science Fiction Fantasy i Horror to miesięcznik literacki poświęcony literaturze fantastycznej o zasięgu ogólnopolskim. Miesięcznik skierowany jest do miłośników literatury (zwłaszcza fantastyki) oraz do młodych pisarzy, pragnących zaistnieć na rynku wydawniczym. Zawartość pisma stanowią opowiadania - zarówno uznanych pisarzy jak i debiutantów, oraz felietony największych gwiazd polskiej fantastyki (m.in. Andrzej Pilipiuk, Jarosław Grzędowicz, Romuald Pawlak).Science Fiction Fantasy i Horror jest na rynku wydawniczym obecny od 2001 roku (wówczas pod nazwą "Science Fiction"), od 2009 roku wydawcą pisma jest Fabryka Słów - największe w Polsce wydawnictwo, specjalizujące się w literaturze fantastycznej.

Fantasy i Horror nr 51. Styczeń 2010 - W 51.

Sprawdź i Kup Teraz! Ostatnim numerem „Science Fiction Fantasy i Horror" był numer 79 (maj 2012). Wśród publicystów stale publikujących w czasopiśmie znajdowali się (do zawieszenia magazynu): Rafał Kosik , Andrzej Pilipiuk , Jarosław Grzędowicz , Dariusz Domagalski i Artur Szrejter . Księgarnia Internetowa merlin.pl - Książki, Muzyka, Filmy, Zabawki i Gry.

POWIĄZANE KSIĄŻKI