Podręcznik manipulacji

Podręcznik manipulacji - Gregory Hartley | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Gregory Hartley
WYMIAR
11,87 MB
NAZWA PLIKU
Podręcznik manipulacji.pdf
ISBN
9926312907050

OPIS

Techniki manipulacji i oddziaływania oparte na doświadczeniach Gregory Hartleya, oficera US Army, specjalisty w dziedzinie przesłuchiwania jeńców.Cała gama środków skutecznego oddziaływania na inne osoby, przydatnych w życiu zawodowym i codziennym.Skuteczne sposoby prawidłowej oceny osobowości, dostrzegania słabych i mocnych stron człowieka.Budowanie więzi międzyludzkich za pomocą nowych technik psychologicznych.

Podręcznik Manipulacji.mp3, 01. Podręcznik Manipulacji.mp3 Książka w kategorii Psychologia.

Zajmował się, między innymi przesłuchiwaniem jeńców, a także służył na wojnie w Zatoce Perskiej. Sprawdź niskie ceny i kup Podręcznik manipulacji w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Techniki manipulacji i oddziaływania oparte na doświadczeniach Gregory Hartleya, oficera US Army, specjalisty w dziedzinie przesłuchiwania jeńców. Cała gama środków skutecznego oddziaływania na inne osoby, przydatnych w życiu zawodowym i codziennym. Książka Podręcznik manipulacji pochodzi z wydawnictwa Bellona.

POWIĄZANE KSIĄŻKI