Jan Paweł II święty

Jan Paweł II święty - Gianni Ginsanti | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Gianni Ginsanti
WYMIAR
4,69 MB
NAZWA PLIKU
Jan Paweł II święty.pdf
ISBN
4514207571109

OPIS

Ta wyjątkowa książka przedstawia postać wielkiego papieża od nieznanej dotychczas strony. Czerpiąc z przekazów historycznych i dokumentów, publikacja ta ukazuje Jana Pawła II podczas publicznych wystąpień i w życiu prywatnym. Ostatni rozdział poświęcony jest całkowicie dwóm końcowym tygodniom pontyfikatu Jana Pawła, od nagłego ataku choroby po śmierć i nabożeństwo żałobne, w którym uczestniczyła cała społeczność chrześcijańska i liczni przywódcy państwowi.

W pierwszej chwili skłonny byłem uznać niektóre głosy za przejaw cynizmu, ale zaraz pomyślałem, że wszystko jest w porządku. Po śmierci Jana Pawła II cały świat zwracał Papieżowi miłość, którą on mu dał.

Drogie Rodziny, 1. Obchodzony w Kościele Rok Rodziny stanowi dla mnie dogodną okazję, aby zapukać do drzwi Waszych domów, pragnę bowiem z Wami wszystkimi się spotkać i przekazać Wam szczególne pozdrowienie. Jan Paweł II udzielił pierwszego błogosławieństwa "Urbi et Orbi" - "Miastu i Światu".

POWIĄZANE KSIĄŻKI