Bezseksowny mąż. Co robić, gdy mu do miłości chęci nie staje...

Bezseksowny mąż. Co robić, gdy mu do miłości chęci nie staje... - Bob Berkowitz | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bob Berkowitz
WYMIAR
7,56 MB
NAZWA PLIKU
Bezseksowny mąż. Co robić, gdy mu do miłości chęci nie staje....pdf
ISBN
9626744479289

OPIS

Autorzy - para znanych amerykańskich psychologów i lekarzy - opisuj i analizują związki bez seksu, w których to właśnie mężczyzna podejmuje decyzję o zaprzestaniu współżycia z partnerką. Z medialnych wypowiedzi krajowych seksuologów wynika, że mamy z nim do czynienia także w Polsce. Autorzy starają się znaleźć odpowiedź na wiele pytań związanych z tym problemem. Jakie są odczucia i reakcje tak potraktowanych partnerek? Jakie kroki partnerzy podejmują, by ten problem rozwiązać? Jak należy postępować, aby małżeństwo bez seksu przeobraziło się w intymny związek pełen namiętności, pożądania i miłości? Co robić, by nie dopuścić do rozkładu małżeństwa? Co robić, by nie popaść w depresję?

Co robić gdy mu do miłości chęci nie staje. Poradnik dla żon i kochanek Berkowitz Bob, Yager-Berkowitz Susan Wydawnictwo: b.d Data wydania: b.d Kategoria: ISBN: 9788311114807 Liczba stron: 244 Bezseksowny Mąż.

Data zakończenia 2019-01-14 - cena 29 zł Bezseksowny mąż. Co robić, gdy mu do miłości chęci nie staje..., Susan Yager-Berkowitz - Autorzy - para znanych amerykańskich psychologów i lekarzy - opisuj i analizują związki bez seksu, w których to właśnie Plik Bezseksowny mąż Co robić gdy mu do miłości chęci nie staje Poradnik dla żon i kochanek.pdf na koncie użytkownika ikrysiak • folder FREEEEEEEE • Data dodania: 1 sty 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb. Bezseksowny mąż, Co robić gdy mu do miłości chęci nie staje.

POWIĄZANE KSIĄŻKI