W obronie Kory i wolności. List do premiera

W obronie Kory i wolności. List do premiera - Kamil Sipowicz | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kamil Sipowicz
WYMIAR
7,99 MB
NAZWA PLIKU
W obronie Kory i wolności. List do premiera.pdf
ISBN
1595575283137

OPIS

Książka Kamila Sipowicza to odpowiedź na proces Kory w sprawie posiadania niecałych 3 gramów marihuany. Napisana w formie listu do premiera Donalda Tuska zawiera ostre oskarżenie polskiej polityki oraz Tuska, który sam kiedyś palił marihuanę.Kamil Sipowicz opisuje poranek 12 czerwca, kiedy do ich wspólnego domu z Korą wpadła policja w poszukiwaniu narkotyków. Książka jest także kopalnią informacji na temat używek, również tych, które przez wieki używali Polacy, również nasi narodowi wieszcze. Krasiński wybrał sobie eter i opium, tak jak Słowacki i Mickiewicz. Poeci młodopolscy Kasprowicz i Tetmajer wielbili haszyszowe upojenie. Oczywiście klasykiem halucynogennych podróży był Witkacy. Stanisław Lem używał LSD i jest wielce prawdopodobne, że opowiadanie Solaris w tej substancji ma swe korzenie. Adam Włodek, pierwszy mąż Wisławy Szymborskiej, opisywał swoje doświadczenie z LSD w „Przekroju”.

Sprawdź nasze pozostałe książki i gry edukacyjne dla dzieci. £7.39 - Książka Kamila Sipowicza to odpowiedź na proces Kory w sprawie posiadania niecałych 3 gramów marihuany. Napisana w formie listu do premiera Donalda Tuska zawiera ostre oskarżenie polskiej polityki or W obronie Kory i wolności List do premiera (Uszkodzona okładka) | Sipowicz Kamil | Czerwone i Czarne.

Data zakończenia 2018-08-10 - cena 9,56 zł W obronie Kory i wolności. List do premiera | | KSIĄŻKI \ Literatura piękna \ Eseje, felietony i publicystyka literacka | Hurtownia książek, artykułów papierniczych i zabawek £7.52 - Książka Kamila Sipowicza to odpowiedź na proces Kory w sprawie posiadania niecałych 3 gramów marihuany.

POWIĄZANE KSIĄŻKI