Takeshi. Cień Śmierci

Takeshi. Cień Śmierci - Maja Lidia Kossakowska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maja Lidia Kossakowska
WYMIAR
11,19 MB
NAZWA PLIKU
Takeshi. Cień Śmierci.pdf
ISBN
2375526893005

OPIS

Sztuka walki – najważniejsza ze sztuk?Nie ma ucieczki przed przeznaczeniem. Mroczny cień śmierci wyłania się z każdą chwilą, niespodziewanie.Samotna wędrówka gościńcem i krótki wypad do karczmy w sekundę może odwrócić porządek świata.I tylko jeden człowiek potrafi zachować spokój. Nawet w trakcie ostatecznej próby.Walki o życie ze wściekłą jak wulkan psychopatyczną Mariko.Porywające, pełne intryg starcie klanów podkreślone szkarłatnym cięciem katany. Kadr wycięty z Kill Bill’a .

Samotna wędrówka gościńcem i krótki wypad do karczmy w sekundę może odwrócić porządek świata. Recenzja książki: Takeshi.Cień Śmierci Recenzuje: Damian Kopeć Droga miecza jest szlakiem samotnych Mariko. Przepiękna panienka Mariko.

Wysyłamy w 24h - to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. Takeshi. Cień śmierci Maja Lidia Kossakowska.

POWIĄZANE KSIĄŻKI