Sztywny

Sztywny - Michał Gołkowski | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michał Gołkowski
WYMIAR
3,23 MB
NAZWA PLIKU
Sztywny.pdf
ISBN
8490958395550

OPIS

Michał Gołkowski to już w świecie postapo uznana marka.Nie byłby jednak sobą, gdyby nie spróbował namieszać w swoim ulubionym gatunku.Jego bohater to nie bohater, to zwykły żul i łajdak bez skrupułów, a przy okazji Stalker.Sztywny jest bandytą, chociaż sam za takiego się nie uważa.Gdyby spytać jego samego, to jest po prostu jednym z lokalnych ziomali, robiących różne rzeczy żeby przeżyć – najprostszą z nich jest wejście do Zony i przyniesienie stamtąd tego, co zażyczy sobie zamawiający.Bez zadawania pytań.A to, że czasem wejdzie się we trzech, a wyjdzie samemu... No cóż, gówno chodzi po ludziach.

W czwartek w nocy prezydent Wenezueli Hugo Chavez wprowadził całkowity zakaz transakcji walutowych i kontrolę cen (m.in. mleka, chleba, czynszów). gęsty, sztywny.

To rozwiązanie jest oczywiście dużo bardziej trwałe, pewne i pozwala nam na holowanie w sytuacjach, kiedy ... Sztywny hol - przepisy. Kodeks Drogowy określa wyraźnie, że w przypadku gdy sprawny jest tylko jeden układ hamulcowy to trzeba skorzystać z holowania na sztywno.

POWIĄZANE KSIĄŻKI