Popęd

Popęd - Sebastian Lost | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sebastian Lost
WYMIAR
3,72 MB
NAZWA PLIKU
Popęd.pdf
ISBN
5394094594104

OPIS

Główny bohater niemal przez całe życie usiłował zgłębić tajemnicę i zagadkę kobiet. W obrazowy sposób przedstawia swoje doświadczenia seksualne z różnymi kobietami. Począwszy od swego pierwszego razu z przypadkowo poznaną dziewczyną poprzez młode kobiety, rozwódki, mężatki, dojrzałe i niezależne kobiety. Opisuje swoje liczne doznania seksualne i uczucia z nimi związane. Poznajemy człowieka, który chce być dobrym kochankiem i na którego kobiecy wdzięk działa w sposób nieokiełznany i gwałtowny.

KOMENTARZE: (brak) dodaj komentarz ... Przede wszystkim, zaczęłam postrzegać miłość jako popęd, pierwotny popęd do łączenia się w pary. expand_more Foremost, I have come to think that romantic love is a drive , a basic mating drive . Mianem „libido" określamy popęd seksualny, a więc to, czy i z jakim natężeniem mamy ochotę na aktywność w alkowie.

Od czego zależy libido Hasło do krzyżówki „popęd" w leksykonie krzyżówkowym. W naszym leksykonie szaradzisty dla hasła „popęd" znajdują się 223 odpowiedzi do krzyżówki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI