Łowca z lasu

Łowca z lasu - Andriej Lewicki | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andriej Lewicki
WYMIAR
11,93 MB
NAZWA PLIKU
Łowca z lasu.pdf
ISBN
9701110927064

OPIS

Wejdź do Survarium i zmierz się z krwiożerczą Matką NaturąXXI wiek. Ziemia powstała przeciwko człowiekowi, aby go zniszczyć.Na planecie pojawia się przerażająca bio-anomalia – Las pełenzmutowanych roślin i zwierząt. Nieliczni dają radę przeżyć w nowymświecie pełnym agresywnych mutantów i odmienionej przyrody. Ludzieformują bandy, klany i zgrupowania, walczące o resztki pozostałe poupadku cywilizacji. Łowca, Stas Łogin, balansując pomiędzy życiem aśmiercią w pojedynkę stawia czoła bandzie półdzikich koczowników,próbując rozwikłać zagadkę złowieszczego Poligonu Śmierci.Nawet jeśli wszyscy są przeciwko tobie – nie znaczy to, że nie maszracji.

Survarium. Tom 1 autorstwa Lewicki Andriej , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 35,49 zł .

Pseudonim. Tytuł ... Książka Łowca z lasu - Lewicki Andriej Kup Najtaniej w Księgarni Internetowej Selkar.pl Błyskawiczna Wysyłka w 24h Sprawdź niskie ceny i kup Łowca z lasu w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Łowca z lasu (Andriej Lewicki).

POWIĄZANE KSIĄŻKI