Dorota u króla Gnomów (książka audio)

Dorota u króla Gnomów (książka audio) - L. Frank Baum | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
L. Frank Baum
WYMIAR
10,36 MB
NAZWA PLIKU
Dorota u króla Gnomów (książka audio).pdf
ISBN
4638655996290

OPIS

W kolejnej powieści z cyklu o krainie Oz, Dorotka zostaje zmyta z powierzchni parostatku płynącego do wybrzeża Australii. Wraz z nią do krainy OZ dostaje sie mówiąca żółta kura. Razem ze starymi (Strachem, Drwalem i Lwem) i nowymi znajomymi , musi przeciwstawić się złemu królowi gnomów i wrednym kolarzom.Czyta Aldona StruzikCzas trwania: 5 godz. 44 min.

Wraz z nią do krainy OZ dostaje sie mówiąca żółta kura. Księgarnia internetowa PODRĘCZNIKOWO oferuje Dorota u króla Gnomów. Książka audio CD MP3.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Tanie książki - Twoja księgarnia internetowa. [email protected] Kup teraz na Allegro.pl za 23 zł - Audiobook - Bajki - Dorota u Króla Gnomów z miasta Warszawa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI