Czarownik Iwanow

Czarownik Iwanow - Andrzej Pilipiuk | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andrzej Pilipiuk
WYMIAR
3,1 MB
NAZWA PLIKU
Czarownik Iwanow.pdf
ISBN
8360767372266

OPIS

Jakub Wędrowycz jest jedną z najlepiej wykrojonych postaci polskiej fantasy. Opowiadania o wiejskim egzorcyście łączą wisielczy humor z nader precyzyjną obserwacją obyczajową. Ta ostatnia sprawia, że wszelkie potwory, demony i wampiry trapiące Jakuba Wędrowycza, są znacznie mniej przerażające niż podejrzenie, które ogarnia w pewnym momencie czytelnika - mianowicie, iż ów wiejski pejzaż krainy Wędrowycza nie jest jedynie fantazją.Anna BrzezińskaJakub Wędrowycz - Niemal natychmiast wszedł do panteonu postaci najbardziej lubianych przez polskich czytelników. Dlaczego? Może z powodu tego, że Wędrowycz jest swego rodzaju anty-bohaterem. Nie w stylu hollywoodzkiego głupka, lecz twardego, trzeźwo myślącego człowieka z ludu. A nade wszystko obdarzonego specyficznym gatunkiem cynicznego humoru.Ewa BiałołęckaJakub Wędrowycz Pilipiuka jest jedną z najbardziej barwnych, oryginalnych, żywych i zapadających w pamięć postaci polskiej fantastyki, porównywalny bodaj tylko z Geraltem Sapkowskiego.Jacek Dukaj(„Fenix” nr 9/2000 r.)

Ta ostatnia ... Czarownik iwanow na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Czarownik Iwanow - opis produktu: Jacek Dukaj już 7 lat temu pisał w `Feniksie`: Jakub Wędrowycz jest jedną z najbardziej barwnych, oryginalnych, żywych i zapadających w pamięć postaci polskiej fantastyki, porównywalną bodaj tyko z Geraltem Sapkowskiego. Przesłuchaj fragmentu za darmo! Jeśli spodobał Ci się audiobook tutaj znajdziesz pełną wersję: http://goo.gl/8LxgRAJakub Wędrowycz jest jedną z najlepiej wyk... Andrzej Pilipiuk Czarownik Iwanow Data wydania oryginalnego: 2002.

Tom 2 autorstwa Pilipiuk Andrzej , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 24,88 zł . Przeczytaj recenzję Czarownik Iwanow.

POWIĄZANE KSIĄŻKI