Biała reduta

Biała reduta - Tomasz Kołodziejczak | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tomasz Kołodziejczak
WYMIAR
6,86 MB
NAZWA PLIKU
Biała reduta.pdf
ISBN
3533619084759

OPIS

„Biała Reduta” to nowy wymiar fantastyki. Tomasz Kołodziejczak wysoko podniósł poprzeczkę i stworzył powieść dla tych, którzy pragną od literatury czegoś więcej.Wszechogarniające Zło, by zapanować nad światem, nie cofnie się przed niczym. Stale rodzi się i odnawia z większą siłą w mrocznych przestrzeniach Gehenny. Zarówno w Warszawie, jak i w Zachodnich Kresach Rzeczpospolitej, a także w zagrożonej kolonii na Marsie trwa nieustanne śledztwo i rozpaczliwa próba zbudowania powłoki ochronnej z pomocą zaklęć. Mariaż prawdziwego fantasy z solidnym sf udaje się niewielu. Kołodziejczak jest w tym mistrzem. Wstrząsająca wizja, epicka i jedyna w swoim rodzaju.Jarosław Grzedowicz - autor Pana Lodowego Ogrodu Cykl Kołodziejczaka to niezwykła, autorska mieszanka. Rozmach i bogactwo jego wizji kojarzy się z “Hyperionem” Simmonsa, w nazewnictwie odwołuje się do Tolkiena, a całość osadza głęboko w polskiej tradycji religijnej i patriotycznej. Wrogiem zaś są totalitaryzmy – zarówno czarne jak czerwone – które w jego powieściach mają dosłownie demoniczną naturę.Jerzy Rzymowski - redaktor naczelny Nowej Fantastyki

Pierwszy tom Białej Reduty Tomasza Kołodziejczaka stanowi tylko i aż obietnicę dobrej powieści. Pisarz opisuje w niej doskonale przemyślany świat, ale zbyt mało miejsca poświęca rozwojowi intrygującej ... Tomasz Kołodziejczak Biała Reduta Fabryka SŁów stron: 456 cena: 39.90 Nowa powieść Tomasza Kołodziejczaka z uniwersum Ostatniej Rzeczpospolitej.

Zapraszamy! Mój kolega z „Klubu Tfurcuf", Tomek Kołodziejczak, miał wczoraj w empiku promocję swojej książki - „Biała reduta".Jest to tom pierwszy projektowanej serii „Czarny horyzont" - powieści opisującej przyszłe wojny Rzeczypospolitej. Biała Reduta. Część 1 (1718500) - Tomasz Kołodziejczak - Książka, streszczenie Biała Reduta.

POWIĄZANE KSIĄŻKI