Archeolog (książka audio)

Archeolog (książka audio) - Marti Gironell | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marti Gironell
WYMIAR
4,12 MB
NAZWA PLIKU
Archeolog (książka audio).pdf
ISBN
1416681795574

OPIS

Klasztor w Montserrat pod Barceloną, rok 1910. Zakonnik Bonaventura Ubach wyrusza w podroż do Ziemi Świętej i Mezopotamii w poszukiwaniu eksponatów do organizowanego w klasztorze muzeum. Zakonnik chce również stworzyć ilustracje do katalońskiego wydania Biblii i w związku z tym zamierza w czasie tej podroży porównać opisy z prawdziwymi sceneriami. Tymczasem z Kairu wyruszy jego śladem człowiek należący do tajemniczej sekty Strażników, którego ostatecznym celem będzie wprowadzenie mnicha z Montserrat w zasadzkę. Jego podroż zamienia się w odyseję przeszkód i niebezpieczeństw.Pasjonująca powieść przygodowa, której głównym bohaterem jest postać istniejąca naprawdę - benedyktyn Bonaventura Ubach - twórca tzw. Biblii z Montserrat i Muzeum Biblijnego Wschodu, znajdującego się w klasztorze i stworzonego w 1911 roku. Powieść jest podróżą w czasie, która wciąga czytelnika od początku do końca.Czyta: Jacek RozenekCzas trwania: 10 godz 40 minut

34,90 zł. 29,00 zł Książki: Archeologia, Pradzieje w Księgarni Internetowej PWN.

Chcemy aby nasz serwis był ciekawym miejscem spotkań dla osób zainteresowanych archeologią a zarazem był pożytecznym, rzetelnym i profesjonalnym źródłem informacji dla studentów i archeologów. Książka 39,90 54,90-39. 2.

POWIĄZANE KSIĄŻKI