19 razy Katherine

19 razy Katherine - John Green | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
John Green
WYMIAR
8,90 MB
NAZWA PLIKU
19 razy Katherine.pdf
ISBN
1907939092650

OPIS

Miliony sprzedanych egzemplarzy, adaptacja filmowa, nagrody i rzesze wiernych fanów - popularność Johna Greena już dawno wyszła poza USA i stale rośnie!Ambitna literatura młodzieżowa dla myślącychKatherine V uważała, że chłopcy są odrażający.Katherine X chciała się tylko przyjaźnić.Katherine XVIII rzuciła go drogą mailową.K-19 złamała mu serceColin Singleton gustuje wyłącznie w dziewczętach o imieniu Katherine. A te zawsze go rzucają. Gwoli ścisłości, stało się tak już dziewiętnaście razy.Ten uwielbiający anagramy, zmęczony życiem cudowny dzieciak wyrusza w podróż po Ameryce ze swoim najlepszym przyjacielem Hassanem, wielbicielem reality show Sędzia Judy. Chłopcy mają w kieszeni dziesięć tysięcy dolarów, goni ich krwiożercza dzika świnia, ale za to nie towarzyszy im ani jedna Katherine. Colin rozpoczyna pracę nad Teorematem o Zasadzie Przewidywalności Katherine, za pomocą którego ma nadzieję przepowiedzieć przyszłość każdego związku, pomścić Porzuconych tego świata i w końcu zdobyć tę jedyną.Miłość, przyjaźń oraz martwy austro-węgierski arcyksiążę składają się na prawdziwie wybuchową mieszankę w tej przezabawnej, wielowarstwowej powieści o poszukiwaniu samego siebie.To już czwarta powieść Johna Greena, która trafia do rąk polskich czytelników (kolejność ukazywania się niechronologiczna)

Colin Singleton gustuje wyłącznie w dziewczętach o imieniu Katherine. A te zawsze go rzucają.

Nie Kate, Katy, Kitty czy Cathy, tylko Katherine. Czytając 19 razy Katherine obserwujemy przygody bohaterów w trakcie ich wędrówki, oraz pobytu w Gutshot, przeplatane wspomnieniami z wcześniejszych wydarzeń z życia Colina. Zabieg ten pozwala lepiej zrozumieć zarówno postępowanie jak i samego bohatera. Katherine V uważała, że chłopcy są odrażający.

POWIĄZANE KSIĄŻKI