Tron z czaszek. Księga 2. Cykl demoniczny. Część 8

Tron z czaszek. Księga 2. Cykl demoniczny. Część 8 - Peter V. Brett | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Peter V. Brett
WYMIAR
7,44 MB
NAZWA PLIKU
Tron z czaszek. Księga 2. Cykl demoniczny. Część 8.pdf
ISBN
4324867292927

OPIS

Wybawiciel ludu pustyni zniknął. Tron z Czaszek stoi pusty. Synowie Ahmanna rozpoczynają bezwzględną walkę o władzę.Wybawiciel z zielonych krain także zniknął. Wokół Bluszczowego Tronu wiąże się sieć intryg sięgająca aż po Zakątek, ale władcy Thesy nie przejmują się zagrożeniem ze strony Sharum.Świat się zmienia. Tylko demony jak co noc wychodzą z Otchłani.A z dala od dworskiej polityki rodzi się plan najważniejszej wojny.Wojny o przetrwanie ludzkości...

Zobacz inne Fantastyka i fantasy, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Ja widziałem tylko, że sporo tych książek jest z tego cyklu i są one wydawane z jakimiś postaciami po 2 części, jak tutaj z "Tronem czaszek, że ta sama okładka poza kolorystyką. Oryginalne wydanie, ale tych książek będzie już chyba z 8-10 z tego cyklu, więc tak trochę sporawo. Opis: Otchłań Księga 1 - Peter V.

Bretta ma stać się hitem równie wielkim jak "Gra o tron" R.R. Martina czy "Koło Czasu" Roberta Jordana.Krasja jest pozbawiona króla.Podstawę jej honoru stanowi tron zbudowany z czaszek generałów i demonów. Księga 2.

POWIĄZANE KSIĄŻKI