Prosto do piekła

Prosto do piekła - John Lefevre | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
John Lefevre
WYMIAR
5,85 MB
NAZWA PLIKU
Prosto do piekła.pdf
ISBN
1368394070148

OPIS

Pełną czarnego humoru opowieść o karierze ambitnego bankowca inwestycyjnego, rozgrywająca się w Nowym Jorku, Londynie i Hongkongu. Jej autor, którego wpisy na Twitterze pod pseudonimem @GSElevator przez trzy lata śledziły setki tysięcy użytkowników, odsłania kulisy świata międzynarodowych finansów. Bez cienia skruchy opisuje niechlubne wydarzenia z giełdowych parkietów i marketingowych prezentacji, ale także to, co dzieje się w prywatnych samolotach i po godzinach – na szalonych imprezach. Szokująca anarchia, sztubackie kawały i zwycięstwa za wszelką cenę – oto świadectwo dewiacji, dysfunkcjonalnych zachowań i dekadenckiego przepychu, które otrzymujemy od ich błyskotliwego świadka i uczestnika.Lektura zalecana dla bankowców i ich klientówBestseller „New York Timesa”, jedna najlepszych książek lata wg „Entertainment Weekly” i magazynu „Time”, najlepsza książka Amazonu w kategorii Biznes/ Władza oraz Humor/ Rozrywka

Zobaczysz znaczenia Prosto do piekła w wielu innych językach, takich jak arabski, duński, holenderski, hindi, Japonia, koreański, grecki, włoski, wietnamski, itp. eBook Prosto do piekła mobi epub. ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Idziesz drogą prosto do nieba czy piekła? 21_The_World 2 tygodnie temu.

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! "Prosto do piekła" to jak do tej pory najciekawsza propozycja traktująca o pracy w wielkich bankach jaką miałem w rękach. Pewnie w znacznej mierze dlatego, że John Lefevre skupia się w znacznej mierze na spotkaniach w brawurowym towarzystwie a kwestie formalne, takie jak procesy ekonomiczne są zazwyczaj tłem dla akcji. EBook Prosto do piekła - mobi, epub / John Lefevre , 30,02 zł, Pełna czarnego humoru opowieść o karierze ambitnego bankowca inwestycyjnego, rozgrywająca się w Nowym Jorku, Londynie i Hongkongu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI