Niebezpieczna gra (książka audio)

Niebezpieczna gra (książka audio) - Mari Jungstedt | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mari Jungstedt
WYMIAR
8,80 MB
NAZWA PLIKU
Niebezpieczna gra (książka audio).pdf
ISBN
3971943209043

OPIS

Na Gotlandii już dawno skończyło się lato. Dni stawały się coraz krótsze, przez większą część dnia nad wyspą zalegały ciemności. W jednym ze szpitali leży Agnes. Kilka lat wcześniej straciła w wypadku samochodowym matkę i brata. Odbiło się to silnie na jej psychice. Dziewczyna popadła w anoreksję i trafiła do szpitala na leczenie. Bierze udział w terapii, codziennie ma przyjmować określoną ilość pokarmów i napojów, ale za każdym razem stara się oszukać swojego opiekuna, który ją bacznie obserwuje. W tym samym czasie po drugiej stronie półwyspu Olof Hellstrom kończy swoją kolejną powieść. W pewnej chwili słyszy warkot silnika. Wychodzi na plażę i widzi mężczyznę, który płynie motorówką. Dobija do przystani, ale zamiast przywiązać łódź do słupka, puszcza ją. Łódź odpływa w morze i chwilę później ginie Hellstromowi z oczu. Mężczyzna oddala się...Czyta: Jerzy ZelnikCzas trwania: 10 godz. 13 min.

Kilka lat wcześniej straciła w wypadku samochodowym matkę i brata. Odbiło się to silnie na jej psychice. - Niebezpieczna gra (książka audio) Niebezpieczna gra (książka audio) nr kat.: 1270065 RabatoMania! Do -99% taniej! RabatoMania! Do -99% taniej! RabatoMania!-99% na piąty produkt lub-75% na czwarty produkt lub-45% na trzeci produkt lub -25% na drugi produkt.

Pobierz Online. Gdybym mogła to nie dałabym ani jednej gwiazdki. Dlaczego ta książka jest w kategorii sensacja, kriminał czy też thriller jest poza możliwością zrozumienia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI