Moskal

Moskal - Michał Gołkowski | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michał Gołkowski
WYMIAR
9,71 MB
NAZWA PLIKU
Moskal.pdf
ISBN
1472649252371

OPIS

Władza to potężny afrodyzjak.Wyobraź sobie, że masz władzę – ale prawdziwą władzę. Niemalże absolutną kontrolę nad innym człowiekiem. Co z nią zrobisz? Do czego wykorzystasz?Naprawdę? Och, ale bez kłamstw, proszę. Rozmawiamy w końcu szczerze, prawda? Tylko Ty i ja - głos w Twojej głowie.Poznaj historię wzlotu i upadku jednego człowieka, wznoszącego się ku czarnemu słońcu na płonących skrzydłach ambicji. Wyrusz w podróż, która zabierze Cię w najmroczniejsze zakamarki duszy człowieka, gotowego poświęcić dla osiągnięcia swojego celu wszystko i wszystkich. Zobacz, jak na ruinach komunizmu, pośród wielonarodowościowego gwaru stadionowych bazarów i w zaciszu viproomów pierwszych klubów nocnych wyrasta fortuna, zdolna złamać duszę.Pozwólcie, że przedstawię – z okładki spogląda na was Artur Wiktorowicz, mój podopieczny.Witaj w przedsionku prywatnego piekła.

Nawet nie chciało mu się przeprowadzić podstawowych czynności jak osłuchanie klatki piersiowej czy zmierzenie ciśnienia. Ordynator: dr n. med.

Na wizycie docieka jakie są dolegliwości i nie owija w bawełnę, tłumaczy jakie są zalety, ale też uczciwie mówi o ryzyku operacji. Doktor Moskal z ociąganiem słuchał o moich dolegliwościach, a na koniec stwierdził, że nie może mi pomóc i powinienem się zgłosić do innego specjalisty. Nawet nie chciało mu się przeprowadzić podstawowych czynności jak osłuchanie klatki piersiowej czy zmierzenie ciśnienia. Ordynator: dr n.

POWIĄZANE KSIĄŻKI