Silna i szczęśliwa. Rewolucyjny program antyzapalny

Silna i szczęśliwa. Rewolucyjny program antyzapalny - Maria Borelius | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maria Borelius
WYMIAR
4,60 MB
NAZWA PLIKU
Silna i szczęśliwa. Rewolucyjny program antyzapalny.pdf
ISBN
3884660826903

OPIS

Maria Borelius, szwedzka dziennikarka naukowa, wybrała się w niezwykłą podróż. Zawędrowała do Kanady, Danii, Indii i Etiopii, gdzie poznała fascynująceosobowości – od lekarzy i naukowców po joginów. Zachwycała się zachodami słońca, medytowała, zajadała się słodkimi borówkami i aromatycznym curry.A wszystko to w poszukiwaniu sposobów na... antyzapalny styl życia.Antyzapalny?Dziś dobrze wiemy, jak silny jest związek między stanem zapalnym w organizmie a wieloma powszechnymi chorobami i złym samopoczuciem. Wiemy również, że środki zapobiegające stanom zapalnym nie tylko przeciwdziałają rozwojowi tych chorób, ale w ogromnym stopniu wzmacniają na co dzień nasze zdrowie fizyczne i psychiczne.Antyzapalny styl życia to sposób na odkrycie naszego najlepszego „ja”, na osiągnięcie równowagi duchowej i cielesnej oraz na ożywienie umysłu i życie w poczuciu harmonii. Rewolucyjny pięciopunktowy program Marii jest efektem setek pytań; odpowiedzią na zmęczenie, zniecierpliwienie i przygnębienie, na powracające infekcje i brak energii w każdym wieku i w każdej kondycji. Bądź silna i szczęśliwa. Wkrocz na ścieżkę do dobrego życia.Dzięki książce Silna i szczęśliwa poznasz 5 zasad antyzapalnego stylu życia; dowiesz się krok po kroku, jak komponować zdrowe posiłki, jak planować zarówno swoją aktywność, jak i wypoczynek, oraz jak dostrzegać i doceniać piękno wokół ciebie. Wyrusz wraz z Marią w podróż pełną niespodzianeki zachwytów, a czasem zwątpień i niepewności.Dołącz do prozdrowotnej rewolucji, w której o siebie zawalczysz – o tę radośniejszą, silniejszą i zdrowszą wersję siebie samej.

W książce "Silna i szczęśliwa" Pani Maria na własnym przykładzie postanowiła podzielić się z czytelnikami radami na antyzapalny styl życia. Silna i szczęśliwa Rewolucyjny program antyzapalny | Borelius Maria | Insignis Media. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej dobraksiazka.pl Rewolucyjny pięciopunktowy program Marii jest efektem setek pytań; odpowiedzią na zmęczenie, zniecierpliwienie i przygnębienie, na powracające infekcje i brak energii w każdym wieku i w każdej kondycji.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Silna i szczęśliwa. Rewolucyjny program antyzapalny.

POWIĄZANE KSIĄŻKI