Ostatni bierze wszystko

Ostatni bierze wszystko - Miroslav Zamboch | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Miroslav Zamboch
WYMIAR
8,66 MB
NAZWA PLIKU
Ostatni bierze wszystko.pdf
ISBN
4599497736192

OPIS

Według starego prawa na trzydzieści dni przed koronacją ogłasza się wolne łowy. Kto następcę tronu zabije, ten ma szansę na zajęcie jego miejsca. Na miesiąc przed koronacją starszy syn władcy ginie w wyniku nieszczęśliwego wypadku, a jego bratu Tekuardowi, który właśnie stał się zwierzyną łowną, nie pozostaje nic innego prócz ucieczki przed zabójcami, najemnymi czarodziejami, przed całym światem. Mimo iż jego szanse na przeżycie są niemal równe zeru, za wszelka cenę stara sie umknąć łowcom.„Miałem już wszystkiego dość. Czarodziejów, wyszkolonych assasinów, treningu i studiowania magii. Nigdy nie chciałem być czarodziejem, unikałem ich, nie ceniłem magii bardziej niż to było konieczne. Wszystko to zdało się na nic, ponieważ mój ojciec był największym magiem na Kontynencie a ja będę musiał umrzeć z tego powodu. A wraz ze mną bliżej nieokreślona ilość innych ludzi.”Trzy historie. Prawdziwy popis zręczności literackiej najpopularniejszego czeskiego autora Fantasy. Długi sprint bez tchu, gdzie o dziwo, to ostatni bierze wszystko.

Tłumaczenie: Andrzej Kossakowski Premiera: 24 marca 2017 ISBN: 978-83-7964-216-8 Oprawa: broszurowa Liczba stron: 374 . Według starego prawa na trzydzieści dni przed koronacją ogłasza się wolne łowy.

Opis . Według starego prawa na trzydzieści dni przed koronacją ogłasza ... Długi sprint bez tchu, gdzie o dziwo, to ostatni bierze wszystko.

POWIĄZANE KSIĄŻKI