Ludzie w czasach Jezusa

Ludzie w czasach Jezusa - Szymon Hołownia | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Szymon Hołownia
WYMIAR
10,42 MB
NAZWA PLIKU
Ludzie w czasach Jezusa.pdf
ISBN
6365746720192

OPIS

Dla chrześcijan najważniejszym wydarzeniem w historii jest przyjście na świat, śmierć i zmartwychwstanie Chrystusa.W tej książce próbuję sprawdzić, w jakiej scenografii odbył się ten dramat. Dwa tysiące lat temu życie toczyło się jednak przecież nie tylko w Betlejem i Jerozolimie.Na wszystkich kontynentach ludzie przeżywali swoje miłości, tragedie, wzloty i upadki.W Palestynie spotykam drugoplanowych aktorów Ewangelii, którzy pojawiają się w niej dosłownie na chwilę. Próbuję zostać z nimi dłużej niż parę zdań: dowiedzieć się, skąd się wzięli i dokąd poszli dalej.Służący z wesela w Kanie Galilejskiej, kobieta oskarżona o cudzołóstwo, żona zarządcy Heroda, ojciec chłopca uzdrowionego z padaczki, rodzice dzieci błogosławionych przez Jezusa - to nie papierowi statyści, to ludzie z krwi i kości, którzy czuli, myśleli, w zetknięciu z Chrystusem decydowali, czy iść odtąd Jego, czy dalej swoją drogą.

Pobierz 'Ludzie w czasach Jezusa' w formacie mobi, epub. Sprawdź też inne ebooki.

Dwa tysiące lat temu życie toczyło się jednak przecież nie tylko w Betlejem i Jerozolimie. Ludzie w czasach Jezusa Szymon Hołownia. Czerwone i Czarne Ludzie w czasach Jezusa Szymon Hołownia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI