Gniew. Cykl Wierni i Upadli. Tom 4

Gniew. Cykl Wierni i Upadli. Tom 4 - John Gwynne | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
John Gwynne
WYMIAR
11,20 MB
NAZWA PLIKU
Gniew. Cykl Wierni i Upadli. Tom 4.pdf
ISBN
5056208893912

OPIS

Król Nathair zajął twierdzę Drassil i zawładnął trzema z siedmiu Skarbów. Z pomocą Calidusa oraz królowej Rhin jest gotów zrobić wszystko, by przejąć resztę. Zebrane Skarby umożliwią mu otwarcie portalu do Zaświatu, by Asroth na czele swej hordy demonów mógł się wedrzeć na Ziemie Wygnanych i wreszcie przyjąć formę cielesną.W międzyczasie Corbanwpadł do niewoli Jorun, olbrzymów, którzy jeżdżą do bitwy na niedźwiedziach. Jego hufiec został rozproszony, a więc, by przetrwać, Corban musi znaleźć nowych sojuszników. Czy będzie w stanie dogadać się z którąś ze skłóconych frakcji wojowniczych olbrzymów? Zagrożenie, które reprezentuje sobą Nathair, nie pozostawia mu wyboru. Jego życie znalazło się na krawędzi przepaści, a wraz z nim los Ziem Wygnanych. Prawda, odwaga i lojalność zostaną wystawione na najcięższą próbę.

Każdy z nas czuje strach, a więc musi zadecydować, co z tym pocznie. Czy zostanie czy rzuci się do ucieczki? ... Gniew .

Cykl: Wierni i upadli (tom 4) Średnia ocen: 7,6 / 10 62 ocen . Czytelnicy: 203 Opinie: 13 + Dodaj na półkę Kup książkę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI