Dawca Przysięgi. Seria Archiwum Burzowego Światła. Tom 3. Część 1

Dawca Przysięgi. Seria Archiwum Burzowego Światła. Tom 3. Część 1 - Brandon Sanderson | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Brandon Sanderson
WYMIAR
6,81 MB
NAZWA PLIKU
Dawca Przysięgi. Seria Archiwum Burzowego Światła. Tom 3. Część 1.pdf
ISBN
1645607662587

OPIS

W „Dawcy Przysięgi”, trzecim tomie bestsellerowego Archiwum Burzowego Światła, ludzkość musi stawił czoło nowemu Spustoszeniu i powrotowi Pustkowców – wroga, którego liczebność jest równie wielka, jak pragnienie zemsty.Alethyjskie armie pod dowództwem Dalinara Kholina odniosły chwilowe zwycięstwo, jednak cena była straszliwa: Parshendi przywołali gwałtowną Wielką Burzę, która teraz niszczy świat, a jej przejście uświadamia niegdyś spokojnym i potulnym parshmenom prawdziwą grozę ich trwającego wiele tysiącleci uwięzienia. Podczas desperackiej misji, by ostrzec rodzinę przed nowym zagrożeniem, Kaladin Burzą Błogosławiony musi pogodzić się ze świadomością, że ich gniew może być całkowicie uzasadniony.Wysoko w górach pond burzami, w wieży Urithiru, Shallan Davar bada cuda starożytnej twierdzy Świetlistych Rycerzy i odkrywa mroczne tajemnice kryjące się w jej głębinach. Dalinar zaś uświadamia sobie, że jego święta misja zjednoczenia ojczystego Alethkaru miała zbyt ograniczony zasięg. Jeśli wszystkim narodom Rosharu nie uda się zapomnieć o krwawej przeszłości Dalinara, by się zjednoczyć – i o ile samemu Dalinarowi nie uda się stawić czoła tej przeszłości – nawet powrót Świetlistych Rycerzy nie zapobiegnie końcowi cywilizacji.Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Część 1 w najniższej cenie z opcją darmowej dostawy nawet w 24h! Okładka miękka Rok wydania 2017 Tytuł Archiwum Burzowego Światła. Tom 3.

... 03. Dawca Przysięgi.Tom 2 - Brandon Sanderson (epub) - plik 'Archiwum burzowego światła 1-3 > Brandon Sanderson'.

POWIĄZANE KSIĄŻKI