Bóg nigdy nie mruga (wydanie pocketowe)

Bóg nigdy nie mruga (wydanie pocketowe) - Regina Brett | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Regina Brett
WYMIAR
9,44 MB
NAZWA PLIKU
Bóg nigdy nie mruga (wydanie pocketowe).pdf
ISBN
4657696069126

OPIS

Pięćdziesiąt wskazówek. Pięćdziesiąt lekcji, w których autorka przeplata własne przeżycia z doświadczeniami ludzi spotkanych na swojej krętej drodze; przywołuje ważne dla siebie postaci, znaczące książki i filmy, inspirujące modlitwy i wypisy z lektur; przypomina o sile psalmów i prostych sentencji.Felietony Reginy Brett docenili i pokochali czytelnicy na całym świecie. Przyklejano je na lodówkach, rozsyłano w e-mailach do bliskich. Tematy lekcji, których udzieliło autorce życie, cytowano na tysiącach blogów i przedrukowywano w gazetach.Książka, którą trzymasz w ręce, stanie się bliska każdemu, kto kiedykolwiek znalazł się na życiowym zakręcie oraz wszystkim szukającym inspiracji. Niech każda z pięćdziesięciu lekcji będzie manifestem – jak bohaterka jednego z esejów, pewna sportowa czapka z prostym hasłem: „Życie jest dobre”. Bo takie jest. Naprawdę.Kupując tę książkę, wspierasz Fundację Ewy Błaszczyk „Akogo?”.

50 lekcji jak pokochać siebie, swoje ży Bóg nigdy nie mruga (wydanie pocketowe) 5,0 / 5 2 opinie Dodaj do ulubionych. Kategoria Pozostałe poradniki.

Sprzedam książkę pt. „Bóg nigdy nie mruga".

POWIĄZANE KSIĄŻKI