Wschodzące gwiazdy. Cykl Ogień ludzkości. Tom 3

Wschodzące gwiazdy. Cykl Ogień ludzkości. Tom 3 - Michael Cobley | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michael Cobley
WYMIAR
3,66 MB
NAZWA PLIKU
Wschodzące gwiazdy. Cykl Ogień ludzkości. Tom 3.pdf
ISBN
3052084320690

OPIS

Gotowe do wojny floty grupują się wokół Darien. Wszystkie mają ten sam cel. Pragną przejąć kontrolę nad nowo odkrytą planetą i zyskać dostęp do potężnej broni w jej centrum. Despotyczna Hegemonia, która kontroluje większość znanych światów, chce również zająć i ten, ale mieszkańcy Darien nie mają zamiaru poddać się bez walki, od której wyników będzie zależała ich przyszłość.Jednakże główni gracze nie mają pełnej kontroli nad sytuacją. Wrogie SI zinfiltrowały kluczowe umysły i mają tylko jeden cel, którym jest zniszczenie organicznego życia...

Tom 3 (Michael Cobley). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 7,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Wschodzące gwiazdy Tom 3 cyklu Ogień ludzkości Michael Cobley.

Tom 3 - Michael Cobley porównanie cen w 8 sklepach, cena już od 25,34 zł poznaj wiarygodne opinie przeczytaj recenzje sprawdź dane techniczne wybierz najlepszą ofertę. Zobacz, gdzie kupisz MAG Wschodzące gwiazdy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI