The Kissing Booth

The Kissing Booth - Beth Reekles | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Beth Reekles
WYMIAR
6,16 MB
NAZWA PLIKU
The Kissing Booth.pdf
ISBN
5812114802849

OPIS

Bestseller zekranizowany przez NETFLIXPoznajcie się.Rochelle Evans: ładna, popularna dziewczyna, która jeszcze nigdy się nie całowała.Noah Flynn: nieprzewidywalny, atrakcyjny podrywacz.Kiedy Elle postanawia zorganizować na szkolnym festynie budkę z całusami, nie ma pojęcia, że sama w niej usiądzie – ani że swój pierwszy pocałunek przeżyje z aroganckim Noah. Jej życie wywraca się do góry nogami. Czy ten romans przyniesie Elle happy end czy złamane serce?Siedemnastoletnia Brytyjka Beth Reekles podbiła serca czytelników historią o pierwszym pocałunku, jego oszałamiających konsekwencjach i odwiecznych zmaganiach głowy z sercem.

By dalej dodawać kolejne wyszukiwania usuń coś z listy obserwowanych wyszukiwań. Nie przegapisz żadnej oferty! Obserwujesz to wyszukiwanie. Książka The Kissing Booth autorstwa Reekles Beth , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 20,99 zł .

Potrafimy go z bff obejrzeć 100 razy a i tak nam się nie znudzi. Podobne filmy do tego to : ostatnie wakacje, the Duff, love rosie, randka z gwiazdą, dziewczyna i chłopak wszystko na opak, weselny tydzień, riverdale.

POWIĄZANE KSIĄŻKI