Śmiertelna groźba. Seria Akta Dresdena. Tom 3

Śmiertelna groźba. Seria Akta Dresdena. Tom 3 - Jim Butcher | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jim Butcher
WYMIAR
12,74 MB
NAZWA PLIKU
Śmiertelna groźba. Seria Akta Dresdena. Tom 3.pdf
ISBN
3027237045522

OPIS

Harry Dresden w swej karierze mierzył się już z wyjątkowo przerażającymi wrogami: gigantycznymi skorpionami, niewyżytymi seksualnie wampirami, psychotycznymi wilkołakami... Tak bywa, kiedy człowiek jest jedynym profesjonalnym magiem w książce telefonicznej Chicago. Jednakże przez wszystkie te lata praktyki detektywa nigdy nie spotkał się z czymś takim: świat duchów wpadł w obłęd. W całym mieście duchy sprawiają kłopoty - i to nie duchy z rodzaju tych, które tylko trzaskają drzwiami albo krzyczą: "Buuu!". Te duchy są udręczone, gwałtowne - i śmiertelnie groźne. Ktoś - albo coś - świadomie je drażni, by wywołać nadprzyrodzony chaos. Ale dlaczego? I czemu tak wiele ofiar ma powiązania z Harrym? Jeśli Harry nie rozwiąże szybko tej zagadki, sam może stać się duchem...3. część cyklu Akta Dresdena

Tak bywa, kiedy człowiek jest jedynym... - Polska ksiegarnia w UK Tom III serii Akta Harry`ego Dresdena.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Akta Harry'ego Dresdena (ang. The Dresden Files) - cykl książek detektywistyczno-fantastycznych autorstwa Jima Butchera.Narratorem każdej powieści jest główny bohater, Harry Dresden, profesjonalny mag i detektyw działający we współczesnym Chicago.

POWIĄZANE KSIĄŻKI