Skrzydła nocy

Skrzydła nocy - Robert Silverberg | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Robert Silverberg
WYMIAR
12,43 MB
NAZWA PLIKU
Skrzydła nocy.pdf
ISBN
3384185360316

OPIS

Dziejące się w dalekiej, umownej przyszłości, na zbankrutowanej, siłą przejętej za długi przez obcą rasę Ziemi, „Skrzydła nocy” są piękną, liryczną opowieścią o pielgrzymce starego, beznadziejnie zakochanego, obciążonego poczuciem winy człowieka, przemierzającego ruinę swego świata w poszukiwaniu wiedzy, dającej ukojenie i akceptację, a także zdolnej podnieść ludzkość na nowy poziom rozwoju.

W wydaniu powieściowym ma nowe tłumaczenie. Kolejny raz jestem zachwycona tą plastyczną wizją świata w bardzo odległej przyszłości. Dziejące się w dalekiej, umownej przyszłości, na zbankrutowanej, siłą przejętej za długi przez obcą rasę Ziemi, „Skrzydła nocy" są piękną, liryczną opowieścią o pielgrzymce starego, beznadziejnie zakochanego, obciążonego poczuciem winy człowieka, przemierzającego ruinę swego świata w poszukiwaniu wiedzy, dającej ukojenie i akceptację, a także zdolnej podnieść ... Skrzydła nocy jawią się w ostatecznym rozrachunku jako alegoria przeżyć poprzedzających napisanie opowiadania, które rok po opublikowaniu przerodziło się w pełnoprawną powieść.

Skrzydła nocy to także piękna liryczna opowieść o wędrówce człowieka przez zgliszcza zrujnowanego świata." Skrzydła nocy Wojciech "Courun Yauntyrr" Kominek czwartek, 15 czerwca 2017. 3 minuty czytania.

POWIĄZANE KSIĄŻKI